Aktywny wypoczynek

„Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia"

Co możesz robić w Marinie Lubczyna w wolnym czasie sam, z rodziną lub znajomymi? Chcesz zorganizować imprezę lub miło spędzić czas? Zobacz co oferujemy!

JACHTY
A może by tak sprawdzić się w roli kapitana? A może po prostu zabrać rodzinę z dala od codziennej zawieruchy? A może romantyczny wieczór na środku jeziora, Ty, ona i żagle na tle zachodzącego słońca? Proponujemy czartery jachtów na samodzielne wypady według własnej zaplanowanej trasy. Szczegóły jachtów w zakładce „Nasze jachty". Szczegóły warunków wypożyczenia w zakładce „Czartery jachtów".

Nie wiesz co możesz wypożyczyć ze swoimi uprawnieniami? Zajrzyj do zakładki „Regulaminy".

REJSY
Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki na wodzie, jesteś żeglarzem zbierającym doświadczenie, chcesz odświeżyć zakurzoną wiedze i umiejętności żeglarskie albo jesteś prawdziwym zaklinaczem wiatru, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze rejsy na s/y Goleniowie są dla wszystkich chcących żeglować i zdobywać bliższe i dalekie lądy. Grafik rejsów, informacje o kapitanach, a także poradnik jak przygotować się do rejsu – zakładce „Rejsy"

POSTÓJ ŁÓDEK
Przystań jachtowa posiada 3 baseny portowe a w 2014 roku przeszła poważną modernizację, aby móc zapewnić zarówno naszym rezydentom, stałym bywalcom jak i wszystkim odwiedzającym nas wodniakom najlepsze warunki postojowe. Szczegóły oferty w zakładce „Usługi".

SPŁYWY KAJAKOWE
Wypożycz kajak idealny zarówno na trudne rzeki jak i jezioro. Polecamy ciekawe trasy śródlądowe jak i samodzielne okrywanie nowych lądów na jeziorze Dąbie. Organizujemy również spływy kajakowe – idealne np. na wypad integracyjny! Szczegóły w zakładce „Spływy kajakowe".

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU:

- Łódź wiosłowa z silnikiem. Deska SUP. Rower wodny. Łódź wiosłowa. Łódź wędkarska. Wszystkie urządzenia wodne do Twojej dyspozycji od zaraz!

- Rowery górskie. Marina Lubczyna to nie tylko woda, ale i ląd. Zachęcamy do rowerowych wycieczek po okolicznych terenach, aby oderwać się od codzienności i złapać łyk świeżego powietrza.

- Boiska i sprzęt sportowy. Lubisz ruch i zabawę? Wolny weekend z dziećmi lub znajomymi? Piłka siatkowa, piłka nożna, piłka koszykowa i wiele innych gier są do Twojej dyspozycji. Więcej w zakładce „Wypożyczalnia sprzętu"

KĄPIELISKO I PLAŻA
Ciepło, cieplej, plaża! Gorące piaski i strzeżone kąpielisko w Lubczynie to wspaniałe miejsce na odpoczynek po ciężkim tygodniu. W okolicy także sezonowy punkt gastronomiczny, piłka plażowa, boisko do kosza i stoły do ping-ponga. Oferujemy również wypożyczenie leżaka plażowego. Zapraszamy na imprezy rekreacyjne i koncerty na plaży. Więcej w zakładce „Oferta".

ATRAKCJE WODNE:

- Zjeżdżalnia wodna. Jedyna taka atrakcja na świeżym powietrzu w okolicy dla dzieci i dorosłych. Bo na plaży w Lubczynie nigdy nie jest nudno!

- Przejażdżki skuterem, na bananie lub w kole. Bryzgi wody na twarzy, wiatr we włosach i coraz większa prędkość. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wzrost adrenaliny! Nasza kadra zapewni bezpieczeństwo i mnóstwo dobrej zabawy.

- Kula Waterball. Dmuchane piłki wodne to wspaniała zabawa. Wejdź do środka i spróbuj chodzić po wodzie!

- Narty wodne. Dla wszystkich miłośników sportów wodnych i dla tych początkujących, narty wodne za motorówką lub skuterem pod okiem naszej kadry będą wspaniałym doświadczeniem i bezpieczną zabawą. Atrakcja rewelacyjnie nadaje się także jako prezent urodzinowy dla bliskiej Ci osoby!

- Wycieczki po jeziorze Dąbie. Tramwaj wodny to unikalny środek transportu i jednocześnie bardzo wygodny i bezpieczny. Jeśli nie znasz jeziora lub chciałbyś zobaczyć np. „betonowiec" z bliska – zapraszamy!
Więcej w zakładce „Atrakcje wodne".

GRILL czy OGNISKO
Głodny? A może kiełbaskę prosto z ogniska? Specjalnie przygotowany krąg piknikowy idealnie nadaje się na wspólne, ciepłe wieczory, w bezpiecznym i wygodnym miejscu. Cena zawsze do uzgodnienia.

CAMPING
Namiot czy przyczepa campingowa? Zapraszamy do nocowania na świeżym powietrzu na terenie Mariny Lubczyna. Więcej w zakładce „Camping".

NOCLEGI
Dla chcących spędzić miło czas na lądzie czeka 60 miejsc noclegowych w domkach o różnym standardzie. Dobre na jeden wieczór jak i dłuższy pobyt. Szczegóły w zakładce 'Noclegi".

PONADTO ORGANIZUJEMY:
- biwaki i obozy
- kursy i szkolenia żeglarskie
- festyny rekreacyjne
- imprezy integracyjne i spotkania firmowe
- rozrywki sportowe
- biwaki i obozy

 

Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce „Organizacja imprez". W razie jakichkolwiek pytań lub zgłoszenia imprezy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy Mariny Lubczyna. W zakładce „Kontakt" znajdziesz potrzebne dane.

e mail MARINA LUBCZYNA
72-105 Lubczyna, ul. Żeglarska 2

biuro: tel./fax 0048 91 419 16 12
kom. wachtowy 24 h: 0048 663 046 498
kom. kierownik: 0048 691 640 765
kom. bosman 0048 722 197 196
e-mail: lubczyna@osir.goleniow.pl
logo

bosman

e mailOSIR GOLENIÓW

72-100 Goleniów, ul. Sportowa 25
tel.: 0048 91418 21 04
fax: 0048 91 407 15 02
e-mail: osir@osir.goleniow.pl
www.osir.goleniow.pl