Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2018 - STREFA KIBICA

.

1

Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2018 rozpoczną się w poniedziałek, 6 sierpnia (dzień kwalifikacji), a zakończą w niedzielę, 12 sierpnia. Zawody będą mieć miejsce na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. 
Kiedy startują Polacy? Sprawdźcie program i terminarz ME Berlin 2018!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO KIBICOWANIA!
ŚWIETLICA NA OW 
LUBCZYNA

TERMINARZ na 6 sierpnia (dzień kwalifikacji)

16:05 - rzut młotem, kwalifikacje A, mężczyźni

16:30 - 100 m, kwalifikacje, mężczyźni

16:35 - skok w dal, kwalifikacje, mężczyźni

17:05 - 400 m pł, kwalifikacje, mężczyźni

17:30 - rzut młotem, kwalifikacje B, mężczyźni

17:35 - pchnięcie kulą, kwalifikacje A, mężczyźni

17:45 - 100 m, kwalifikacje A, mężczyźni

18:55 - pchnięcie kulą, kwalifikacje B, mężczyźni

TERMINARZ na 7 sierpnia

8:35 - chód na 50 km, mężczyźni, finał

8:35 - chód na 50 km, kobiety, finał

9:30 - dziesięciobój (bieg na 100 m), mężczyźni

9:40 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, mężczyźni

10:00 - 400 m pł, kwalifikacje, mężczyźni

10:10 - pchnięcie kulą, kwalifikacje, kobiety

10:30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni

10:35 - 400 pł, kwalifikacje, mężczyźni

11:05 - 800 m, kwalifikacje, kobiety

11:10 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, mężczyźni

11:40 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, mężczyźni

11:50 - dziesięciobój (pchnięcie kulą), mężczyźni

18:30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni)

18:45 - rzut młotem, mężczyźni, finał

19:05 - 100 m, półfinały, kobiety

19:05 - skok o tyczce, kwalifikacje, kobiety

19:30 - 100 m, półfinały, mężczyźni

19:55 - 400 pł, półfinały, mężczyźni

20:20 - 10 000 m, finał, mężczyźni

20:33 - pchnięcie kulą, finał, mężczyźni

21:00 - dziesięciobój (400 m), mężczyźni

21:30 - 100 m, finał, kobiety

21:50 - 100 m, finał, mężczyźni

TERMINARZ na 8 sierpnia

9:35 - dziesięciobój (110 m pł), mężczyźni

10:10 - 100 pł, kwalifikacje, kobiety

10:20 - dziesięciobój (rzut dyskiem A), mężczyźni

10:50 - 200 m, kwalifikacje, mężczyźni

11:05 - trójskok, kwalifikacje, kobiety

11:30 - 400 m, kwalifikacje, kobiety

11:40 - dziesięciobój (rzut dyskiem B), mężczyźni

12:00 - dziesięciobój (skok o tyczce A), mężczyźni

12:05 - 1500 m, kwalifikacje, mężczyźni

13:00 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, mężczyźni

13:15 - dziesięciobój (skok o tyczce B), mężczyźni

14:25 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, mężczyźni

17:50 - dziesięciobój (rzut oszczepem A), mężczyźni

18:25 - skok w dal, kwalifikacje, kobiety

19:00 - dziesięciobój (rzut oszczepem B), mężczyźni

19:10 - 400 m pł, półfinały, kobiety

19:35 - 400 m, półfinały, mężczyźni

19:45 - skok w dal, finał, mężczyźni

20:00 - 800 m, półfinały, kobiety

20:15 - pchnięcie kulą, finał, kobiety

20:20 - 200 m, półfinały, mężczyźni

20:25 - rzut dyskiem, finał, mężczyźni

20:45 - 10 000 m, finał, kobiety

21:35 - dziesięciobój (1500 m), mężczyźni

TERMINARZ na 9 sierpnia

9:30 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, kobiety

10:00 - siedmiobój (100 m pł), kobiety

10:30 - skok w dal, kwalifikacje, kobiety

10:50 - siedmiobój (skok wzwyż), kobiety

10:55 - 100 m pł, kwalifikacje, mężczyźni

11:00 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, kobiety

11:30 - 800 m, kwalifikacje, mężczyźni

12:30 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, kobiety

14:00 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, kobiety

19:15 - skok o tyczce, finał, kobiety

19:20 - siedmiobój (pchnięcie kulą), kobiety

19:25 - 100 m pł, półfinały, kobiety

19:45 - skok w dal, kwalifikacje, mężczyźni

19:50 - 400 m, półfinały, kobiety

20:15 - 400 m pł, finał, mężczyźni

20:22 - rzut oszczepem, finał, mężczyźni

20:30 - siedmiobój (200 m), kobiety

21:00 - 200 m, finał, mężczyźni

21:20 - 3000 m z przeszkodami, finał, mężczyźni

21:50 - 100 m pł, finał, kobiety

TERMINARZ na 10 sierpnia

10:00 - rzut młotem, kwalifikacje A, kobiety

10:50 - siedmiobój (skok w dal), kobiety

11:15 - skok o tyczce, kwalifikacje, mężczyźni

11:25 - 200 m, kwalifikacje, kobiety

11:30 - rzut młotem, kwalifikacje B, kobiety

12:00 - 1500 m, kwalifikacje, kobiety

12:25 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, kobiety

12:40 - trójskok, kwalifikacje, mężczyźni

12:50 - siedmiobój (rzut oszczepem A), kobiety

13:05 - 4x400 m, kwalifikacje, mężczyźni

13:40 - 4x400 m, kwalifikacje, kobiety

14:05 - siedmiobój (rzut oszczepem B), kobiety

19:10 - 110 m pł, półfinały, mężczyźni

19:20 - skok w dal, finał, kobiety

19:35 - 800 m, półfinały, mężczyźni

19:55 - 200 m, półfinały, kobiety

20:10 - trójskok, finał, kobiety

20:20 - siedmiobój (800 m), kobiety

20:25 - rzut oszczepem, finał, kobety

20:50 - 400 m pł, finał, kobiety

21:05 - 400 m, finał, mężczyźni

21:20 - 800 m, finał, kobiety

21:35 - 110 m, finał, mężczyźni

21:50 - 1500 m, finał mężczyźni

TERMINARZ na 11 sierpnia

9:05 - chód na 20 km, finał, kobiety

10:55 - chód na 20 km, finał, mężczyźni

20:00 - skok wzwyż, finał, mężczyźni

20:05 - skok w dal, finał, kobiety

20:20 - 400 m, finał, kobiety

20:25 - rzut dyskiem, finał, kobiety

20:35 - 800 m, finał, mężczyźni

20:50 - 200 m, finał, kobiety

21:00 - 5000 m, finał, mężczyźni

21:30 - 4x400 m, finał, mężczyźni

21:50 - 4x400 m, finał, kobiety

TERMINARZ na 12 sierpnia

9:05 - maraton, finał, kobiety

10:00 - maraton, finał, mężczyźni

19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni

19:30 - rzut młotem, finał, kobiety

19:30 - 4x100 m, kwalifikacje, kobiety

19:50 - 4x100 m, kwalifikacje, mężczyźni

20:05 - trójskok, finał, mężczyźni

20:15 - 3000 m z przeszkodami, finał, kobiety

20:35 - 1500 m, finał, kobiety

20:55 - 5000 m, finał, kobiety

21:20 - 4x100 m, finał, kobiety

21:35 - 4x100 m, finał, mężczyźni

http://www.pzla.pl/imprezy/2972-24-mistrzostwa-europy

https://www.berlin2018.info/

e mail MARINA LUBCZYNA
72-105 Lubczyna, ul. Żeglarska 2

biuro: tel./fax 0048 91 419 16 12
kom. wachtowy 24 h: 0048 663 046 498
kom. bosman/kierownik: 0048 691 640 765
e-mail: lubczyna@osir.goleniow.pl
logo

e mailOSIR GOLENIÓW

72-100 Goleniów, ul. Sportowa 25
tel.: 0048 91418 21 04
fax: 0048 91 407 15 02
e-mail: osir@osir.goleniow.pl
www.osir.goleniow.pl